Naprawa oraz serwis drukarek i kserokopiarek

Jako firma z 15-letnim doświadczeniem jesteśmy w stanie podjąć się między innymi naprawy kserokopiarek, drukarek laserowych, faksów oraz innych urządzeń biurowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest bezawaryjne działanie sprzętu biurowego w Państwa firmie, a także dokładamy wszelkich starań, by naprawa drukarek laserowych czy kserokopiarek cyfrowych i innych urządzeń biurowych cechowała się komfortowymi i atrakcyjnymi warunkami współpracy. Zapewniamy dojazd do uszkodzonego urządzenia, nowe i regenerowane części zamienne oraz wstępną wycenę przed naprawą. W razie potrzeby zapewnimy urządzenie zastępcze. Wspieramy klientów naszym rzetelnym doradztwem i doświadczeniem. Oferta obejmuje nie tylko serwis kserokopiarek i drukarek laserowych, ale także, ploterów wielkoformatowych, niszczarek do dokumentów oraz pozostałych urządzeń wielofunkcyjnych.

 

Oferta rzetelnego serwisu sprzętu biurowego

Urządzenia biurowe pełnią niezwykle ważną funkcję w każdej korporacji. Kserokopiarki czy drukarki są używane również w domu przez osoby prywatne na własne potrzeby. Niezwykle ważne jest zapewnienie im bezawaryjnego działania. Chyba każdy spotkał się z sytuacją, gdy ważny dokument do urzędu nie chciał się przefaksować albo projekt do zrobienia „na wczoraj” nie mógł się wydrukować? Aby uniknąć takich i podobnych sytuacji warto jest skorzystać z usług renomowanego serwisu drukarek, kserokopiarek, faksów i innych urządzeń biurowych. Współpraca serwisowa z naszą firmą to:

 

  • specjalne podejście do klienta i pomoc w najbardziej awaryjnych sytuacjach,
  • błyskawiczna reakcja,
  • przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne,
  • dostarczenie i sprzedaż materiałów eksploatacyjnych do drukarek,
  • podłączenie urządzeń do sieci,
  • naprawy uszkodzonych elementów.

 

Z naszą pomocą nie musisz martwić się o konserwację urządzeń, rutynowe przeglądy czy wymianę niesprawnych komponentów.

 

Instalacja sprzętu biurowego

Sam zakup drukarki, plotera wielkoformatowego czy faksu nie wystarczy. Ważna jest również ich instalacja. Możesz zrobić to samodzielnie lub mieć stuprocentową pewność, że urządzenie nie przestanie działać w najmniej oczekiwanym momencie i powierzyć instalację sprzętu biurowego naszej firmie. Zajmujemy się:

  • podłączeniem urządzeń do sieci, w tym pełną instalacją i reinstalacją urządzeń,
  • aktualizacją oprogramowania oryginalnymi sterownikami rekomendowanymi przez producenta,
  • przeprowadzeniem szkoleń z zakresu obsługi urządzeń biurowych.