Category: Sprzedaż kserokopiarek używanych

Sprzedaż kserokopiarek używanych

Zajmujemy się sprzedażą kserokopiarek używanych, które sprawdzają się tak samo jak nowe. Zanim wystawimy urządzenie na sprzedaż, sprzęt przechodzi testy oraz niezbędne naprawy. Dzięki temu możemy zapewnić 3-letnią gwarancję urządzenia oraz jego bezawaryjną pracę nawet przy długiej eksploatacji. Ponadto zainteresowanym klientom oferujemy usługi wynajmu sprzętu biurowego. Dzięki temu klient nie musi kupować drukarki czy kserokopiarki na własność i płacić jednorazowo dużej kwoty.

Kiedy sięgnąć po używaną kserokopiarkę

Nierzadko zdarza się sytuacja, że w czasie poszukiwania idealnej kserokopiarki, trafiamy wyłącznie na oferty przekraczające nasze możliwości finansowe. W takim momencie warto zwrócić uwagę na propozycję sprzedaży kserokopiarek używanych. Często urządzenia, które wcześniej już były w użytku, są w tak dobrym stanie, że różnica między działaniem kserokopiarek poleasingowych a nowych jest niewielka. Przy poszukiwaniu idealnej oferty sprzedaży kserokopiarek używanych warto postawić sobie jednak kilka pytań. Jeżeli zależy nam na sprzęcie odpowiedniej jakości, to może opłaca się zdecydować się na jeszcze inne rozwiązanie? Umożliwiamy klientom wynajem urządzeń biurowych, w tym używanych kserokopiarek. Często osoby, których nie stać na zakup nowych urządzeń najpierw postanawiają wypożyczyć używane kserokopiarki, a w międzyczasie szukać odpowiedniej dla siebie propozycji kupna całkiem nowej maszyny.

Używane nie znaczy gorsze

W społeczeństwie panuje błędne przekonanie, że jeżeli coś już było używane, to zapewne jest także gorsze. Często jednak zdarza się, że dawniej wyprodukowane urządzenia, w tym na przykład dostępne na rynku używane kserokopiarki, charakteryzują się większą solidnością niż te nowe modele, które owszem, mają dużo nowszą technologię, ale jednocześnie nie są tak trwałe. Zachęcamy do sprawdzenia zarówno naszej oferty sprzedaży nowych kserokopiarek, jak i  poleasingowych. Bez względu na dokonany wybór, kupującym drukarkę poleasingową w naszym sklepie służymy usługami serwisu drukarek, Zapewniamy nie tylko wsparcie pogwarancyjne, ale również instalację sterowników i przeszkolenie personelu z obsługi urządzenia. Wszystkie kserokopiarki poleasingowe mają 3 lata gwarancji. Zapewniamy transport do klienta, pierwsze uruchomienie oraz instalację tonerów.

Oferta urządzeń wielofunkcyjnych do biura

W naszym asortymencie znajduje się bogata oferta urządzeń wielofunkcyjnych do biura, które zapewnią długotrwałą i bezawaryjną pracę w każdej firmie. Możemy pochwalić się współpracą z dwoma czołowymi producentami drukarek i kserokopiarek na świecie: Rocoh i Konica Minolta. Posiadamy kserokopiarki monochromatyczne i kolorowe obydwu producentów. Zakup urządzenia poleasingowego w naszej firmie nie jest obarczone ryzykiem niedziałającego sprzętu, dlatego serdecznie zachęcamy do zakupów i kontaktu. Zapraszamy!