Category: Poleasingowe kserokopiarki monochromatyczne Ricoh

Poleasingowe kserokopiarki monochromatyczne Ricoh

Przygotowaliśmy ofertę poleasingowych kserokopiarek monochromatycznych Ricoh. Podstawową korzyścią z zakupu tego typu sprzętu jest niski koszt wydruku. Statystyki wskazują, że ich użytkowanie może być nawet dwa razy tańsze niż codzienne korzystanie z drukarki. Niestety ceny kserokopiarek nie należą do najniższych i zakup urządzenia to bardzo duży wydatek. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, oferujemy wysokiej klasy produkty w atrakcyjnych cenach. Maszyny sprawdzą się zarówno w szkołach, jak i w niewielkich biurach czy dużych, znakomicie prosperujących firmach. Niezależnie od ilości i częstotliwości wykonywanych kopii, chętnie doradzimy rozwiązanie, które usprawni obieg dokumentów w Twojej firmie. Zapraszamy do współpracy!
Używane czarno-białe kserokopiarki
Nasz asortyment to czarno – białe kserokopiarki w różnych formatach. Maszyny łączą w sobie funkcjonalność i świetny, nowoczesny wygląd. Czytelny interfejs użytkownika umożliwia łatwą obsługę kopiarki. Parametry wydruku dostosowujesz do własnych potrzeb – istnieje możliwość druku naprzemiennego, skanowania dokumentów, wysyłania ich e – mailem. Szczególnie polecamy model Ricoh MP 2852 – największą zaletą maszyny jest natychmiastowa gotowość do pracy i znakomita czytelność kopii.

Używane kserokopiarki Ricoh cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem naszych Klientów. Wśród ich zalet należy wymienić:
• dobry stosunek jakości do ceny,
• doskonały stan techniczny,
• niskie koszty wydruku,
• idealną jakość kopii.
Monochromatyczna kserokopiarka na Bluetooth
Sprzedajemy monochromatyczne kserokopiarki na Bluetooth i Wi-Fi. Polecamy m.in. wielofunkcyjny model Ricoh Aficio MP 2852. Urządzenie wyróżnia się na rynku swoimi niskimi wymiarami, przy jednoczesnej możliwości wydruków w formacie A3. Produkt jest kompaktowy, odznacza się atrakcyjnym designem i nie ma wystających części, dzięki czemu łatwo jest znaleźć na niego miejsce nawet w mniejszym biurze. Kserokopiarkę wyposażono w port USB oraz na kartę SD i opcję skanowania sieciowego przez Wi-Fi i Bluetooth. Pojemność szuflady na papier wynosi 250 arkuszy, jednak można rozszerzyć ją, zyskując miejsce na aż 3150 stron.