Category: Poleasingowe drukarki Ricoh

Poleasingowe drukarki Ricoh

Przedstawiamy asortyment poleasingowych drukarek Ricoh. Są to kompaktowe, monochromatyczne urządzenia, które zapewniają wysokiej jakości wydruki. Sprzedajemy drukarki ledowe i laserowe, wyróżniające się niską wartością zużycia energii elektrycznej i niskimi kosztami eksploatacji. Dają możliwość wydruku 30, 40, a nawet 50 czarno-białych stron na minutę. Oferujemy poleasingowe laserowe drukarki kolorowe. Przygotowaliśmy wydajne, ekonomiczne produkty, które sprawdzą się zarówno w dużych przedsiębiorstwach, jak i gospodarstwach domowych.
Ricoh SP
Mamy szeroki wybór modeli z serii Ricoh SP. Polecamy m.in. urządzenie Aficio™SP C320DN, wyróżniające się małymi wymiarami i cichą pracą. Produkt wyposażony jest w tryb ECO Night Sensor, dzięki któremu sam wyłącza się po zmroku, a także w technologię druku elektro-fotograficznego. Osobom, którym zależy na wydajności, rekomendujemy urządzenie SP C830DN zapewniające wydruk 55 stron w kolorze na minutę. To jeden z najbardziej zaawansowanych modeli poleasingowych kolorowych drukarek Ricoh z naszej oferty, które sprawdzi się w dużych firmach ze względu na dużą ilość dodatkowych opcji, np. możliwość użycia papieru o różnego gramaturze i wykonania profesjonalnych folderów.
Poleasingowe drukarki HP
Sprzedajemy poleasingowe drukarki HP z serii LaserJet. Oferujemy monochromatyczne urządzenia pozwalające na wydruk w formatach od A6 do A4. Mamy m.in. modele wyposażone w trzy porty USB Hi-Speed oraz gniazdo EIO. Polecamy HP LaserJet P3015DN , który sprawdzi się w dużych przedsiębiorstwach, ze względu na prędkość wydruku do 40 stron na minutę, możliwość zabezpieczania poufnych danych biznesowych, wysokiej klasy procesor 540 MHz i pamięć z opcją rozbudowy.