Category: Sprzedaż nowych drukarek

Sprzedaż nowych drukarek

Specjalizujemy się w serwisie i sprzedaży nowych drukarek biurowych monochromatycznych i kolorowych.. W codziennej pracy staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom kolejnych klientów. Dodając kolejne modele do propozycji sprzedaży drukarek, kierujemy się co najmniej dwoma czynnikami: potrzebami, jakie zgłaszają nam kolejni klienci, a także nowościami technologicznymi, które stale pojawiają się na rynku. W przypadku kupowania nowego urządzenia warto zadać sobie szereg pytań, które pomogą wybrać  najlepszą ofertę. Wszystkie one dotycząca celów, do jakich będziemy ją wykorzystywać i tego, jak bardzo będzie eksploatowana. Możemy bowiem zdarzyć, że urządzenie będzie działać bez problemu przez lata, a także stanąć przed sytuacją, gdzie co chwilę będziemy zmuszeni korzystać z serwisu drukarek. W naszym asortymencie posiadamy wiele drukarek znanych i cenionych na całym świecie producentów: Ricoh, HP i Konica Minolta. Posiadamy urządzenia monochromatyczne i kolorowe.

Jak wybrać drukarkę biurową?
Wybierając drukarkę biurową, należy kierować się innymi parametrami niż w przypadku sprzętu do użytku domowego. W tym drugim przypadku głównie stawia się na cenę, rozmiary, głośność wydruku oraz koszty eksploatacji. Z naszych obserwacji wynika, że klienci największą wagę przykładają do zużycia prądu i ceny tuszy lub tonerów (ewentualnie ich zamienników). Przed wyborem drukarki do biura należy zastanowić się, jakie będzie jej konkretne zastosowanie.

Format wydruku
W przypadku mniejszych firm, które wykorzystują urządzenia tylko do celów wydruku dokumentów (np. biura rachunkowe, księgowe, kancelarie, firmy handlowe, usługowe), zazwyczaj wystarcza standardowa drukarka drukująca na formacie A4. Rzadziej jest to A3, chociaż ten format wydruku na pewno mogą rozważyć firmy drukujące dodatkowo formularze, plakaty, broszury, zestawienia czy ogłoszenia. Duże firmy produkcyjne, konstrukcyjne czy architektoniczne powinny sięgnąć o krok dalej i zastanowić się nad zakupem ploterów wielkoformatowych.

Rozdzielczość druku
Niemniej ważna od formatu wydruku jest rozdzielczość druku. Obecnie standardem jest rozdzielczość 600 dpi, która sprawdza się przy drukowaniu umów, faktur, ulotek i tym podobnych dokumentów. Niekiedy chcemy powiększyć dokument (obraz, skan) i wydrukować go w większym formacie. Wówczas potrzebne jest urządzenie z rozdzielczością 1200 dpi.

Tryb pracy
Tryb pracy drukarki to rzecz, o której wiele osób zastanawia, a niejako jest kluczowa. Ciężko jest sobie wyobrazić, aby każdy komputer musiał być podpięty do drukarki przed drukowaniem – co gorsza – tylko jedna osoba miała dostęp do drukarki. Wyposażenie drukarki w port Ethernet oraz WiFi to absolutna konieczność w każdej drukarce biurowej.